+420 733 745 009

Pondělí - Pátek 6:00 - 14:30

CZ EN
Aktuality

Konfigurace a objednání digestoře

Vloženo: 22.05.2024


Přes náš nový e-shop, kterému jsme dali jednoduchý a zapamatovatelný název, je možné jednoduše nakonfigurovat a objednat digestoř včetně příslušenství. Případně si můžete zažádat o individuální cenovou nabídku.

Pro nové zákazníky nabízíme automaticky 5% slevu ihned po registraci, resp. 10% pro firemní zákazníky. Stávající obchodní partnery po registraci zařadíme do jejich rabatové skupiny.

www.mpartner.cz


Předmětem projektu je pořízení nové technologie pro společnost Melon s.r.o. Konkrétně se jedná o pořízení CNC vysekávacího lisu a CNC ohraňovacího lisu. Realizací projektu dojde k navýšení výrobní kapacity, zpřesnění výrobního procesu, zrychlení výrobního procesu, zahájení výroby nových typů výrobků a růstu obratu a přidané hodnoty žadatele. V konečném důsledku dojde k nárůstu konkurenceschopnosti a růstu výkonů společnosti Melon s.r.o.

Projekt s názvem „Indukční stolička“,je spolufinancován Moravskoslezským krajem v programu Podpora podnikání v Moravskoslezském kraji 2021 – dotačním titulu 2 „TechArt voucher“.